HAKKIMIZDA

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA YÜKSELEN İMZA PROJELERİN DENEYİMİ ŞİMDİ TÜRKİYE’DE

Dünyanın ilk 100 inşaat firması arasında yer alan ESTA’nın her zaman daha iyiyi hedefleyen, başarının anahtarını istikrar kabul eden yaklaşımını Benesta markası altında Türkiye’ye taşıyor, uluslararası deneyimimiz ve benzersiz tasarımlarımızla Türkiye’de üst düzey projeler inşa ediyoruz.

Dünyanın en teknolojik stadyumu seçilen Krasnodar FC Stadium, içerisinde müze bulunan ilk havalimanı Gagarin International Airport, dünyanın ilk akıllı okulu ve yaşam alanı olma özelliği taşıyan ve kimsesiz çocuklar için yapılan Irkutsk Smart School gibi imza projelerimiz yanında fonksiyonel yaklaşımımız yüksek kalite ve hızımız ile harmanladığımız Mercedes Benz "Sirius" Otomobil Fabrikası, Amur Petrokimya Fabrikası ve İlim Group Kağıt Fabrikası gibi büyük projeler ile hem endüstriyel sektörde hem de üst yapı sektöründe en iyiyi hedefliyoruz.

İmza attığımız tüm projelerde en iyiyi sizlerle buluşturma hedefimizde bize kılavuzluk eden Benesta İlkeleri ile çalışıyoruz. Dünya çapında mühendisliği fonksiyonel bir yaklaşımla buluşturan, yaş aldıkça değerlenen yapı malzemeleri ile zamansız yapılara imza atmamızı sağlayan, mimarlık ve tasarım harikası projelerimizde vazgeçilmez gördüğümüz bu ilkeler ile hep daha iyiyi hedefliyoruz.

Her şey dahil lüks yaklaşımı ile lüks kavramını yeniden tanımlayan Benesta BenLeo Acıbadem’in yanı sıra Benesta Centro Beyoğlu ve şimdi de Benesta Podio Bahçelievler gibi projelerimizle seçkin yaşam alanlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Zamansız Projeler

Benesta İlkeleri

• Dünya çapında mühendislik
• Fonksiyonellik
• Yaş alan, yaş aldıkça değerlenen yapı malzemeleri
• Zamansız yapılar
• Mimarlık ve tasarım harikası projeler

Benesta İlkeleri

ÖDÜLLER

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA YÜKSELEN İMZA PROJELERİN DENEYİMİ ŞİMDİ TÜRKİYE’DE

Dünya çapında bir proje, dünya çapında ödüllerle mümkün olur. Değer katan tasarımları, benzersiz konsepti ve incelikle bir araya getirilmiş mimari detaylarıyla her şey dahil lüks sunan Benesta BenLeo Acıbadem’i tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dizayn ettik. Dünyaca ünlü organizasyonlardan “European Property Awards” tarafından “Beş Yıldızlı Proje” ödülüne layık görülen Benesta BenLeo Acıbadem’i fonksiyonel faydayı gözeten mükemmeliyetçi yaklaşımımız ile taçlandırdık. Burada her şey dünya şehirlerinin ayrıcalıklarını ödüllü bir projede yaşayın diye tasarlandı.

Benesta Podio Bahçelievler, sunduğu ayrıcalıkları ve milimetrik düşünülmüş detayları ile nitelikli gayrimenkul projelerinin en prestijli ödüllerinden biri olan European Property Awards’da en iyi karma yaşam projesi seçildi.